НАТАЛІЯ ОВСЕЙКО

«Наша Компанія – це є амбітний проект ділових, відповідальних і творчих жінок, які знають, що роблять, вірять у перспективи та прагнуть до позитивних змін, удосконалення й розвитку самих себе, свого міста, а також всієї країни».

Співзасновник Консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс».

Директор компанії.

Народилася 27 листопада 1969 року в місті Тернополі.

Після здобуття загальної обов’язкової освіти, вступила до Тернопільського філії Львівського політехнічного інституту (сьогодні Тернопільський національний технічний університет), а згодом стала студенткою Тернопільської академії народного господарства (сьогодні Тернопільський національний економічний університет) за спеціальністю «Фінанси», по завершенню якої отримала диплом з відзнакою.

Трудову діяльність розпочала з 1995 року на посаді бухгалтера та продовжила на посаді головного бухгалтера у сфері приватного бізнесу, здобуваючи досвід за різними напрямами господарської діяльності.

Пізніше зайнялася підприємництвом і стала співвласником товариства «РЕСПЕКТ КОЛОР», що займається виробництвом високоякісної фарби за найвищими європейськими стандартами з використанням власних рецептур, які системно оновлюються й удосконалюються.

Поряд з розвитком власного бізнесу бере активну участь у житті регіону, займається волонтерською та суспільною діяльністю. Засновник громадської організації «ПАРТНЕРСТВО». Віцепрезидент відокремленого підрозділу Громадської організації «Ділові українські жінки» в Тернопільській області. Була учасницею проекту «Україна-Норвегія», у рамках якого пройшла навчання за програмою «Підприємництво» на базі ТНЕУ при участі Школи Бізнесу Нурд Університету (Норвегія).
Згодом проявила ініціативу створення консультаційного й тренінгового центру. Так утворилася Консалтингова компанія «Універсальний бізнес ресурс».